KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16003277

nr 1600 3277

Ewald Dahlskog

(1894-1950), Sverige

Etsning, Centralstationen. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 52x75 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 februari 2024
kl 19:04:19

Ewald Dahlskog

Läs mer om Ewald Dahlskog